Χλοοκοπτικό μεσηνέζας μπαταρίας «Brushless»




- κινητήρας χωρίς ψήκτρες: γρηγορότερα, ισχυρότερα και 10 φορές μεγαλύτερη διάρκειας ζωής
- Χλοοκοπτικό μεσηνέζας «20V Max» (18 V) ιόντων λιθίου με πλάτος κοπής 33 cm, για την ολοκλήρωση σκληρών εργασιών κουρέματος χλόης και ζιζανίων
- Το SKIL «Twist Load» σας επιτρέπει να εισάγετε εύκολα τη μεσηνέζα και να την σφίξετε, για να ξεκινήσετε
- Τροφοδοσία μεσηνέζας «Tap&Go» για εύκολη απελευθέρωση της απαιτούμενης πρόσθετης μεσηνέζας κατά τη διάρκεια της εργασίας
- Σύστημα κοπής με 2 μεσηνέζες για γρήγορα και εξαιρετικά αποτελέσματα κουρέματος
- Δύο ρυθμίσεις ταχύτητας για ιδανική απόδοση κοπής και ιδανικό έλεγχο
- Σχεδιασμός «Easy Storage» για εξοικονόμηση χώρου και τακτοποιημένη αποθήκευση του εργαλείου
- Τεχνολογία ιόντων λιθίου: Χωρίς φαινόμενο μνήμης, χωρίς αυτοεκφόρτιση και πάντοτε έτοιμο για χρήση

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ACTIVCELL™
Η έξυπνη τεχνολογία ACTIVCELL™ παρακολουθεί συνεχώς την τάση, τη θερμοκρασία και το ρεύμα της μπαταρίας, μεταδίδοντας αυτές τις πληροφορίες στο εργαλείο σε πραγματικό χρόνο.
Ανακαλύψτε ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ACTIVCELL™EASY STORAGE
Η ακαταστασία εμποδίζει την απόδοση, γι' αυτό κάθε εργαλείο κήπου μας έχει σχεδιαστεί με μια λύση Easy Storage που εξοικονομεί χώρο.
Ανακαλύψτε EASY STORAGE

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ KEEPCOOL™
Η πατενταρισμένη τεχνολογία KEEPCOOL™ αποτρέπει την υπερθέρμανση της μπαταρίας και βελτιώνει την απόδοσή της.
Ανακαλύψτε ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ KEEPCOOL™ΨΗΦΙΑΚΟΊ ΚΙΝΗΤΉΡΕΣ ΧΩΡΊΣ ΨΉΚΤΡΕΣ
Η τελευταία τεχνολογία αιχμής είναι ενσωματωμένη στο DNA κάθε εργαλείου SKIL. Οι συμπαγείς, ψηφιακοί κινητήρες μας χωρίς ψήκτρες παρέχουν μεγαλύτερη ισχύ, μεγαλύτερη απόδοση και μεγαλύτερη διάρκεια ζωής από τους αντίστοιχους κινητήρες με ψήκτρες.
Ανακαλύψτε ΨΗΦΙΑΚΟΊ ΚΙΝΗΤΉΡΕΣ ΧΩΡΊΣ ΨΉΚΤΡΕΣ


PWRCORE 20™ ΜΕΓΑΛΗ ΙΣΧΥΣ. ΣΥΜΠΑΓΗΣ ΣΧΕΔΙΑΣΗ.
Το PWRCORE 20™ είναι η ιδανική επιλογή για μεγαλύτερα έργα. Η σοβαρή ισχύς και η απόδοση σάς επιτρέπουν να ολοκληρώνετε με ευκολία κάθε εργασία.
Περιγραφή προϊόντος
Χλοοκοπτικό μεσηνέζας μπαταρίας «Brushless» με λειτουργία «Twist Load»
Το SKIL 0250 «20V Max» (18 V) είναι ένα ισχυρό χλοοκοπτικό μεσηνέζας μπαταρίας με πλάτος εργασίας 33 cm για ξεκούραστο κούρεμα σκληρής χλόης και ζιζανίων. Το χλοοκοπτικό μεσηνέζας μοντέλο 0250 τροφοδοτείται από έναν κινητήρα χωρίς ψήκτρες, πράγμα που το καθιστά γρηγορότερο, ισχυρότερο και με 10 φορές μεγαλύτερη διάρκεια ζωής από ένα χλοοκοπτικό μεσηνέζας με συγκρίσιμο κινητήρα με ψήκτρες. Η λειτουργία «Twist Load» σας επιτρέπει να εισάγετε εύκολα τη μεσηνέζα και να την σφίξετε, για να ξεκινήσετε. Το χλοοκοπτικό μεσηνέζας είναι απόλυτα ζυγοσταθμισμένο, χάρη στο σύστημα κοπής διπλής μεσηνέζας που σας δίνει γρήγορα, ακριβή αποτελέσματα κουρέματος. Εξοπλισμένο με ένα σύστημα τροφοδοσίας μεσηνέζας «Tap&Go», αυτό το χλοοκοπτικό μεσηνέζας επιτρέπει μια γρήγορη και εύκολη τροφοδοσία μεσηνέζας, όταν είναι απαραίτητο. Το μόνο που χρειάζεται να κάνετε, είναι να πιέσετε κουμπί κάτω από το καρούλι της μεσηνέζας στο έδαφος και η μεσηνέζα επιμηκύνεται αυτόματα. Χάρη στον ειδικό σχεδιασμό «Easy Storage» της SKIL, αυτό το εργαλείο χρειάζεται μόνο ελάχιστο χώρο φύλαξης μετά τη χρήση. Το SKIL 0250 AB παραδίδεται μαζί με μια μπαταρία «20V Max» (18 V) 4,0 Ah «Keep Cool™», έναν φορτιστή 1 ώρας, ένα καρούλι και ένα άγκιστρο «Easy Storage».
«PWRCORE 20™» κορυφαία προηγμένη τεχνολογία μπαταριών στον κλάδο, για την τροφοδοσία όλων των εργαλείων SKIL «20V Max»
Το σύστημα «PWRCORE 20™» περιλαμβάνει κορυφαία προηγμένη τεχνολογία μπαταριών και φορτιστών στον κλάδο, καθώς και καινοτομικά χαρακτηριστικά, που δε θα βρείτε πουθενά αλλού, όπως η πατενταρισμένη μας τεχνολογία ψύξης μπαταρίας «KEEPCOOL™», η οποία αυξάνει τον χρόνο λειτουργίας έως και 25 % και διπλασιάζει τη διάρκεια ζωής της μπαταρίας. Ενώ η πατενταρισμένη τεχνολογία «ACTIVCELL™» εξασφαλίζει μια μέγιστη απόδοση και την ιδανική προστασία της μπαταρίας. Οι μπαταρίες και φορτιστές «PWRCORE 20™» είναι 100 % συμβατές και εναλλάξιμες με όλα τα ηλεκτρικά εργαλεία SKIL «PWRCORE 20™» και εργαλεία κήπου για απόλυτη ευελιξία.
Προδιαγραφές
| Performance Level | ΥΨΗΛΗ ΑΠΟΔΟΣΗ |
|---|---|
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Πηγή ενέργειας | Συνεχές ρεύμα |
| Μήκος γραμμής (Μέτρα) | 5 |
| Μπαταρία | Ιόντων λιθίου |
| Ταχύτητα χωρίς φορτίο | 6000 / 5000 |
| Τάση/συχνότητα | 220-240 V / 50-60 Hz |
| Σύστημα κουρέματος | Διπλή μεσηνέζα |
| Ρεύμα φόρτισης | 2.4 A |
| Αριθμός μπαταριών | 1 |
| Απόδοση μπαταρίας | 4 Ah |
| Διάμετρος κουρέματος | 33 cm |
| Διάμετρος μεσηνέζας | 2 mm |
| Σύστημα τροφοδοσίας μεσηνέζας | «Tap&Go» |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Warranty | 5 έτη εγγύηση εργαλείου για οικιακή χρήση, 1 έτος εγγύηση εργαλείου για επαγγελματική χρήση |
| EAN | 8719643005441 |
| Order Number | GT1E0250AB |
| Χρόνος φόρτισης | 2 h |
Η συσκευασία περιέχει
- Χλοοκοπτικό μεσηνέζας μπαταρίας χωρίς ψήκτρες SKIL 0250
- Μπαταρία Li-Ion «20V Max» (18 V) 4,0 Ah «KEEPCOOL™» (1x)
- Φορτιστής (3122 AA)
- Καρούλι
- Άγκιστρο «Easy Storage»
- Εγχειρίδιο οδηγιών
Διαθέσιμα έγγραφα για αυτό το εργαλείο
































