Χλοοκοπτικό μεσηνέζας μπαταρίας




- Ισχυρό χλοοκοπτικό μεσηνέζας μπαταρίας «20V Max» (18 V) ιόντων λιθίου 25 cm για ξεκούραστο κούρεμα και κοπή στις άκρες
- Αυτόματη τροφοδοσία: Η εύκολη, αυτόματη τροφοδοσία μεσηνέζας επιτρέπει κούρεμα χωρίς διακοπή
- Πλάτος εργασίας 25 cm για αποτελεσματική κοπή χλόης και ζιζανίων
- Η κεφαλή του χλοοκοπτικού μεσηνέζας επιτρέπει την περιστροφή σε διάφορες θέσεις για ευέλικτη κοπή, π.χ.σε δυσπρόσιτα σημεία
- Κουμπί κάθετης κοπής στις άκρες για γρήγορη αλλαγή μεταξύ κοπής στις άκρες και κουρέματος κατά τη διάρκεια της εργασίας
- Ενσωματωμένος τροχός που περιλαμβάνεται στον προφυλακτήρα για ξεκούραστη κοπή στις άκρες
- Μπροστινή λαβή ρυθμιζόμενη ως προς τη θέση και τη γωνία για άνετο κούρεμα
- Τηλεσκοπική ρύθμιση του ύψους για εξατομικευμένη αύξηση της άνεσης εργασίας
- Το προστατευτικό λουλουδιών επιτρέπει ακριβές και προσεκτικό κούρεμα γύρω από φυτά και παρτέρια
- Σχεδιασμός «Easy Storage» για εξοικονόμηση χώρου και τακτοποιημένη αποθήκευση του εργαλείου
- Η συμπεριλαμβανόμενη μονάδα «Easy Storage» μπορεί να επεκταθεί σε ένα ευκολόχρηστο σύστημα αποθήκευσης, για την ανάρτηση των εργαλείων κήπου SKIL σας
- Τεχνολογία ιόντων λιθίου: Χωρίς φαινόμενο μνήμης, χωρίς αυτοεκφόρτιση και πάντοτε έτοιμο για χρήση

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ACTIVCELL™
Η έξυπνη τεχνολογία ACTIVCELL™ παρακολουθεί συνεχώς την τάση, τη θερμοκρασία και το ρεύμα της μπαταρίας, μεταδίδοντας αυτές τις πληροφορίες στο εργαλείο σε πραγματικό χρόνο.
Ανακαλύψτε ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ACTIVCELL™ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ KEEPCOOL™
Η πατενταρισμένη τεχνολογία KEEPCOOL™ αποτρέπει την υπερθέρμανση της μπαταρίας και βελτιώνει την απόδοσή της.
Ανακαλύψτε ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ KEEPCOOL™


PWRCORE 20™ ΜΕΓΑΛΗ ΙΣΧΥΣ. ΣΥΜΠΑΓΗΣ ΣΧΕΔΙΑΣΗ.
Το PWRCORE 20™ είναι η ιδανική επιλογή για μεγαλύτερα έργα. Η σοβαρή ισχύς και η απόδοση σάς επιτρέπουν να ολοκληρώνετε με ευκολία κάθε εργασία.
Περιγραφή προϊόντος
Ισχυρό χλοοκοπτικό μεσηνέζας μπαταρίας, που διεκπεραιώνει γρήγορα την εργασία
Το SKIL 0230 «20V Max» (18 V) είναι ένα ισχυρό χλοοκοπτικό μεσηνέζας μπαταρίας με 25 cm πλάτος εργασίας για ξεκούραστο κούρεμα και κοπή στις άκρες κατά μήκος παρτεριών και διαδρόμων. Η αυτόματη τροφοδοσία μεσηνέζας κάνει τον χειροκίνητο χειρισμό περιττό και επιτρέπει το κούρεμα χωρίς διακοπή της υπερβολικής χλόης κοντά σε τοίχους, φράχτες και παρτέρια ή απλά την περιποίηση της άκρης του γκαζόν σας. Η κεφαλή του χλοοκοπτικού μεσηνέζας μπορεί να περιστραφεί απλά σε περισσότερες θέσεις, πράγμα που είναι πρακτικό κατά την εργασία σε δυσπρόσιτα σημεία. Μεγιστοποιώντας την άνεση εργασίας, αυτό το χλοοκοπτικό μεσηνέζας μπαταρίας έχει μια ρυθμιζόμενη τηλεσκοπική λαβή καθώς και μια ρυθμιζόμενη μπροστινή λαβή, έτσι ώστε κάθε χρήστης να μπορεί να βρει τη σωστή θέση εργασίας. Και επιπλέον, αυτό το χλοοκοπτικό μεσηνέζας επιτρέπει ακριβές κούρεμα με το προστατευτικό λουλουδιών, οπότε δε χρειάζεται, να ανησυχείτε για ζημιές στα φυτά και στα λουλούδια σας. Χάρη στον ειδικό σχεδιασμό «Easy Storage» της SKIL, αυτό το εργαλείο χρειάζεται μόνο ελάχιστο χώρο φύλαξης μετά τη χρήση. Το SKIL 0230 CA παραδίδεται μαζί με ένα σύστημα καρουλιού και ένα άγκιστρο «Easy Storage». Η μπαταρία δε συμπεριλαμβάνεται.
«PWRCORE 20™» κορυφαία προηγμένη τεχνολογία μπαταριών στον κλάδο, για την τροφοδοσία όλων των εργαλείων SKIL «20V Max»
Το σύστημα «PWRCORE 20™» περιλαμβάνει κορυφαία προηγμένη τεχνολογία μπαταριών και φορτιστών στον κλάδο, καθώς και καινοτομικά χαρακτηριστικά, που δε θα βρείτε πουθενά αλλού, όπως η πατενταρισμένη μας τεχνολογία ψύξης μπαταρίας «KEEPCOOL™», η οποία αυξάνει τον χρόνο λειτουργίας έως και 25 % και διπλασιάζει τη διάρκεια ζωής της μπαταρίας. Ενώ η πατενταρισμένη τεχνολογία «ACTIVCELL™» εξασφαλίζει μια μέγιστη απόδοση και την ιδανική προστασία της μπαταρίας. Οι μπαταρίες και φορτιστές «PWRCORE 20™» είναι 100 % συμβατές και εναλλάξιμες με όλα τα ηλεκτρικά εργαλεία SKIL «PWRCORE 20™» και εργαλεία κήπου για απόλυτη ευελιξία.
Προδιαγραφές
| Performance Level | ΥΨΗΛΗ ΑΠΟΔΟΣΗ |
|---|---|
| Πηγή ενέργειας | Συνεχές ρεύμα |
| Καθαρό βάρος χωρίς την μπαταρία | 1.9 kg |
| Μπαταρία | Ιόντων λιθίου |
| Ταχύτητα χωρίς φορτίο | 7200 |
| Σύστημα κουρέματος | Απλή μεσηνέζα |
| Διάμετρος κουρέματος | 25 cm |
| Ρύθμιση του ύψους | 80-120 cm |
| Διάμετρος μεσηνέζας | 1.6 mm |
| Σύστημα τροφοδοσίας μεσηνέζας | Αυτόματη τροφοδοσία |
| Λειτουργία κάθετης κοπής στις άκρες | Yes |
| Τροχός για κοπή στις άκρες | Yes |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Warranty | 3 έτη εγγύηση για οικιακή χρήση |
| EAN | 8719643003058 |
| Order Number | GT1E0230CA |
| Ηχητική πίεση | 71.4 dB |
| Ανασφάλεια κραδασμών (K) | 1.5 m/s² |
| Επίπεδο κραδασμών | 2.7 m/s² |
| Ηχητική ισχύς | 87.0 dB |
| Αβεβαιότητα (Κ) | 2.5 dB |
Η συσκευασία περιέχει
- Χλοοκοπτικό μεσηνέζας μπαταρίας SKIL 0230
- Καρούλι
- Άγκιστρο «Easy Storage»
- Εγχειρίδιο οδηγιών
Διαθέσιμα έγγραφα για αυτό το εργαλείο



































