Στιλβωτής

- Πολύπλευρος εξοπλισμός στιλβωτή με δύο διαφορετικούς δίσκους (Ø 125 mm / Ø 180 mm)
- Ισχυρός κινητήρας 1300 W
- Ελεγχόμενη λειτουργία χάρη στο απαλό ξεκίνημα
- Η σταθερή ταχύτητα εξασφαλίζει την απόδοση ακόμα και με υψηλά φορτία
- Σκληρυμένα ελικοειδή γρανάζια και ρουλεμάν στεγανά από σκόνη για μεγαλύτερη διάρκεια ζωής του εργαλείου
- Η αντιολισθητική λαβή σε σχήμα D παρέχει άριστο έλεγχο
- Επιλογή ταχύτητας για όλες τις εργασίες γυαλίσματος
- Εύχρηστες ψήκτρες άνθρακα
Περιγραφή προϊόντος
Πολύπλευρος στιλβωτής αυτοκινήτου για όλες τις εργασίες στίλβωσης
Το SKIL Masters 9955 είναι ένας επαγγελματικός στιλβωτής αυτοκινήτου που παραδίδεται σε μια ανθεκτική τσάντα SKIL Masters με δύο διαφορετικές πλευρικές λαβές, δίσκους στήριξης Velcro (αυτοπρόσφυση) 125 mm και 180 mm και δύο υψηλής ποιότητας σκούφοι γυαλίσματος από μαλλί προβάτου. Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε το στιλβωτή αυτοκινήτου 1.300 W για την αφαίρεση γρατσουνιών σε αυτοκίνητα ή σκάφη, για τη βελτίωση της εμφάνισης του αυτοκινήτου ή για την αφαίρεση σκουριάς και οξείδωσης από αλουμίνιο, χάλυβα και άλλα μέταλλα. Η διάταξη ελέγχου της μεταβλητής ταχύτητας σας επιτρέπει να προσαρμόσετε την ταχύτητα του εργαλείου στην εργασία, ενώ το ηλεκτρονικό σύστημα σταθερής ταχύτητας εξασφαλίζει, ότι η ταχύτητα παραμένει σταθερή ανεξάρτητα από την πίεση που εξασκείτε, εξασφαλίζοντας ένα ομαλό αποτέλεσμα στίλβωσης. Η λειτουργία ομαλού ξεκινήματος εξασφαλίζει μια ομαλή, ελεγχόμενη εκκίνηση του στιλβωτή και μειώνει τα ίχνη στίλβωσης, όταν θέτετε σε λειτουργία το εργαλείο. Η πλευρική λαβή σχήματος D και η κανονική πλευρική λαβή εξασφαλίζουν ιδανική άνεση σε κάθε συνθήκη εργασίας.
Σειρά «Skil Masters»: Επαγγελματικά εργαλεία για επαγγελματίες χρήστες
Η σειρά «Skil Masters» προσφέρει ένα ευρύ φάσμα εργαλείων, ιδιαίτερα για επαγγελματίες χρήστες. Όλα ξεκίνησαν το 1924, όταν ο ιδρυτής της SKIL έφευρε το δισκοπρίονο. Αυτό το θρυλικό Skilsaw ήταν η πρώτη από πολλές πρωτοποριακές εφευρέσεις που εστιάζονται στον εύκολο και αποτελεσματικό χειρισμό, σε συνδυασμό με την καλύτερη απόδοση. Τα εργαλεία προσφέρουν ασύγκριτη σχέση ποιότητας-τιμής χάρη στο στιβαρό σχεδιασμό, στην αξιόπιστη απόδοση και στη μεγάλη γκάμα υλικών παράδοσης. Τα εύχρηστα εργαλεία της σειράς «Skil Masters» καθιστούν εύκολες τις σκληρές εργασίες.
Προδιαγραφές
| Performance Level | ΑΞΙΟΠΙΣΤΗ ΑΠΟΔΟΣΗ |
|---|---|
| Warranty | 3 έτη εγγύηση για οικιακή χρήση |
| Δευτερεύουσα φωταύγεια (after-glow) | Όχι |
| Ξεκλείδωμα | Όχι |
| Κλείδωμα | Όχι |
| Προ-φωτισμός | Όχι |
| Μεταβλητή ταχύτητα | Όχι |
| EAN | 8710364054961 |
| Order Number | F0159955MA |
| Τύπος βύσματος | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Ταχύτητα χωρίς φορτίο (σ.α.λ.) | 600-3000 |
| Τάση/συχνότητα | 220-240V/50-60Hz |
| Ισχύς εισόδου | 1300 W |
| Πηγή ενέργειας | Εναλλασσόμενο ρεύμα |
| Δίσκος στήριξης, μέγ. Ø | 125 / 180 mm |
| Ηχητική πίεση | 86 dB |
| Ανασφάλεια ισχύος θορύβου (K) | 3 dB |
| Ανασφάλεια κραδασμών (K) | 1.5 m/s² |
| Επίπεδο κραδασμών | 8.5 m/s² |
| Ηχητική ισχύς | 97 dB |
Η συσκευασία περιέχει
- Υφασμάτινη τσάντα
- Εξάγωνο κλειδί
- Πλευρική χειρολαβή
- Χειρολαβή D
- 2 δίσκοι στήριξης velcro
- 2 μάλλινοι δίσκοι
Διαθέσιμα έγγραφα για αυτό το εργαλείο

































