Κρουστικό δράπανο

- Ισχυρό κρουστικό δράπανο 1050 W
- Δύο ταχύτητες: Υψηλή ταχύτητα για γρήγορα τρυπήματα και χαμηλή ταχύτητα για δυνατό τρύπημα και βίδωμα
- Λειτουργία κρουστικού δράπανου για τρύπημα τοίχων
- Στοπ λειτουργίας κρουστικού δράπανου για όλες τις κανονικές εργασίες τρυπήματος και βιδώματος
- Μεταλλικό τσοκ χωρίς κλειδί με απλό δακτυλίδι 13 mm με κλείδωμα
- Αυτόματο κλείδωμα του άξονα για γρήγορη και εύκολη αλλαγή εξαρτημάτων
- Διακόπτης μεταβλητής ταχύτητας με πλήκτρο κλειδώματος για συνεχή εργασία
- Τροχός προεπιλογής ταχύτητας για τη ρύθμιση της σωστής ταχύτητας για κάθε εργασία
- Αντιολισθητική λαβή για άνετο χειρισμό και βέλτιστο έλεγχο
- Διακόπτης δεξιόστροφης/αριστερόστροφης κίνησης για εύκολη αλλαγή της κατεύθυνσης εργασίας του εργαλείου
- Πρόσθετη χειρολαβή, ρυθμιζόμενη χωρίς αυξομειώσεις, για ασφαλή έλεγχο με τα δύο χέρια
- Εύκολα ρυθμιζόμενος οδηγός βάθους, για την προεπιλογή του βάθους τρυπήματος κατά το άνοιγμα τυφλών οπών
Περιγραφή προϊόντος
Κρουστικό δράπανο δύο ταχυτήτων για γρήγορο και άνετο τρύπημα
Το κρουστικό δράπανο SKIL 6745 με πολύ ισχυρό κινητήρα 1.050 W είναι ιδανικό για τρύπημα σε τούβλα και τοιχοποιία καθώς και για τρύπημα σε ξύλο, μέταλλο, κεραμικά και πλαστικά. Έχει δύο ταχύτητες, που μπορείτε να χρησιμοποιήσετε είτε για γρήγορο τρύπημα ή για δυνατό τρύπημα και βίδωμα. Ο κρουστικός μηχανισμός προορίζεται για το τρύπημα με κρούση σε τοιχοποιία και η λειτουργία πιστολέτου μπορεί να απενεργοποιηθεί για τρύπημα χωρίς κρούση και βίδωμα. Αυτό το εργαλείο έχει ένα μεταλλικό τσοκ με απλό δακτυλίδι χωρίς κλειδί 13 mm με κλείδωμα, που αποτρέπει το γλίστρημα των τρυπανιών. Το αυτόματο κλείδωμα του άξονα επιτρέπει την εύκολη αλλαγή εξαρτημάτων. Ο διακόπτης μεταβλητής ταχύτητας με προεπιλογή ταχύτητας, παρέχει ευελιξία και έλεγχο της εργασίας σας για άριστα αποτελέσματα. Για την άνεσή σας, μπορείτε να κλειδώσετε τη σκανδάλη για συνεχές τρύπημα και βίδωμα. Αυτό το κρουστικό δράπανο έχει μια σειρά από χρήσιμες εφαρμογές, για παράδειγμα τη λειτουργία αναστροφής. Αυτό είναι βολικό για παράδειγμα κατά τη χαλάρωση ή αφαίρεση βιδών. Επιπλέον, ο εργονομικός σχεδιασμός με αντιολισθητική λαβή εξασφαλίζει πρόσθετη άνεση εργασίας. Το SKIL 6745 GB παραδίδεται σε μια συμπαγή κασετίνα μεταφοράς με ένα σετ από 5 τρυπάνια για τρύπημα σε ξύλο, 5 τρυπάνια για τρύπημα σε τοιχοποιία, μια πλευρική λαβή και έναν οδηγό βάθους. Επίσης συμπεριλαμβάνεται ένα πρόσθετο σετ εξαρτημάτων (40 τεμάχια) για τρύπημα και βίδωμα.
Προδιαγραφές
| Performance Level | ΥΨΗΛΗ ΑΠΟΔΟΣΗ |
|---|---|
| Διακόπτης μεταβλητής ταχύτητας | Ναι |
| Warranty | 3 έτη εγγύηση για οικιακή χρήση |
| Μέγ. αριθμός κρούσεων | 0-20400/0-54400 IPM |
| Τύπος βύσματος | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Ταχύτητα χωρίς φορτίο (σ.α.λ.) | 0-1200/0-3200 |
| Τάση/συχνότητα | 220-240V/50-60Hz |
| Ισχύς εισόδου | 1050 W |
| Είδος τσοκ | Metal single-sleeve keyless |
| Τσοκ | 13 mm |
| Δυνατότητα τρυπήματος σε μέταλλο | 13 mm |
| Δυνατότητα τρυπήματος σε ξύλο | 50 mm |
| Πηγή ενέργειας | Εναλλασσόμενο ρεύμα |
| Δυνατότητα τρυπήματος σε τοιχοποιία | 20 mm |
| EAN | 8719643003164 |
| Order Number | HD1E6745GB |
| Ηχητική πίεση | 94.2 dB |
| Ανασφάλεια ισχύος θορύβου (K) | 3 dB |
| Ανασφάλεια κραδασμών (K) | 1.5 m/s² |
| Ηχητική ισχύς | 105.2 dB |
| Επίπεδο κραδασμών (τρύπημα σε μέταλλο) | < 2.5 m/s² |
| Επίπεδο κραδασμών (τρύπημα με κρούση σε μπετόν) | 11.1 m/s² |
Η συσκευασία περιέχει
- Κρουστικό δράπανο SKIL 6745
- Συμπαγής θήκη μεταφοράς
- Σετ τρυπανιών ξύλου 10 τεμαχίων (Ø 3, 4, 5, 6, 6, 6, 8, 8, 8, 10 mm)
- Σετ τρυπανιών πέτρας 10 τεμαχίων (Ø 4, 4, 5, 5, 6, 6, 6, 8, 8, 10 mm)
- Σετ τρυπανιών χάλυβα 11 τεμ. (Ø 1,5, 2, 2,5, 3, 3,5, 4, 4,5, 5, 5,5, 6, 8 mm)
- Κατσαβιδόλαμες 17 τεμ. (PH0, PH1, PH2, PH3, PZ0, PZ1, PZ2, PZ3, H3, H4, H5, H6, SL4, SL6, T10, T15, T20)
- Μαγνητική διάταξη εξαρτημάτων
- Φρεζοτρύπανο
- Πλευρική χειρολαβή
- Οδηγός βάθους
- Εγχειρίδιο οδηγιών
Διαθέσιμα έγγραφα για αυτό το εργαλείο


































