Φορτιστής «Auto PWRJUMP™» «40V Max»


- Αυτόματο «PWRJUMP™»: Φορτίζει από 0 % έως 25 % σε μόλις 15 λεπτά (μπαταρία 2,5 Ah / 100 % μέσα σε 60 λεπτά)
- Ενδείξεις LED εμφανίζουν την κατάσταση φόρτισης

PWRJUMP™
Λιγότερος χρόνος φόρτισης των μπαταριών σημαίνει λιγότερος χρόνος διακοπής λειτουργίας. Φορτίστε γρήγορα τις μπαταρίες ιόντων λιθίου SKIL 20V Max PWRCORE 20™ για να επιστρέψετε στη δουλειά σας σε χρόνο μηδέν.
Ανακαλύψτε PWRJUMP™

PWRCORE 40™ ΑΔΙΑΚΟΠΗ ΙΣΧΥΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΗΠΟ ΣΑΣ.
Το PWRCORE 40™ προσφέρει τη δύναμη που χρειάζεστε για απαιτητικές εργασίες κήπου, συνδυάζοντας υψηλές επιδόσεις με την ευκολία της αθόρυβης και αξιόπιστης τεχνολογίας μπαταρίας.
Περιγραφή προϊόντος
Λιγότερος χρόνος φόρτισης για τις μπαταρίες σημαίνει λιγότερος χρόνος διακοπής της λειτουργίας. Φορτίστε γρήγορα τις μπαταρίες ιόντων λιθίου SKIL «40V Max PWRCORE 40™», για να επιστρέψετε στην εργασία σας αμέσως. Ο φορτιστής SKIL «PWRJUMP™» φορτίζει αυτόματα την μπαταρία σας «PWRCORE 40™» από 0 % έως 25 % σε μόνο 15 λεπτά (μπαταρία 2,5 Ah / 100 % σε 60 λεπτά).
Προδιαγραφές
| Performance Level | ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΑΠΟΔΟΣΗ |
|---|---|
| Πηγή ενέργειας | Εναλλασσόμενο ρεύμα |
| Τύπος βύσματος | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Δύο μηχανικές ταχύτητες | Όχι |
| Τάση εξόδου (V) | 21 V |
| Ονομαστική τάση | 220-240 V |
| Για τα μοντέλα | Όλες οι μπαταρίες 'PWRCORE 40™' |
| Συσκευασμένα ανά | 1 |
| Μέγ. ρεύμα φόρτισης | 3 A |
| EAN | 4894863200761 |
| Order Number | CR1E4120AA |
| Power Platform | PWRCORE40 |
| Χωρίς ψήκτρες | Όχι |
| Διακόπτης μεταβλητής ταχύτητας | Όχι |
| Warranty | 3 έτη εγγύηση για οικιακή χρήση |
Η συσκευασία περιέχει
- Φορτιστής SKIL 4120 «Auto PWRJUMP™» μέγ. 3,0 A
- Εγχειρίδιο οδηγιών
Διαθέσιμα έγγραφα για αυτό το εργαλείο

































