Μπαταρία «40V Max» 2,5 Ah «KEEPCOOL™» Li-Ion και σετ φορτιστή «Auto PWRJUMP™»




- Αυτόματο «PWRJUMP™»: Φορτίζει από 0 % έως 25 % σε μόλις 15 λεπτά (μπαταρία 2,5 Ah / 100 % μέσα σε 60 λεπτά)
- Η ένδειξη της στάθμης φόρτισης της μπαταρίας εμφανίζει άνετα τη στάθμη φόρτισης της μπαταρίας
- Ενδείξεις LED εμφανίζουν την κατάσταση φόρτισης

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ACTIVCELL™
Η έξυπνη τεχνολογία ACTIVCELL™ παρακολουθεί συνεχώς την τάση, τη θερμοκρασία και το ρεύμα της μπαταρίας, μεταδίδοντας αυτές τις πληροφορίες στο εργαλείο σε πραγματικό χρόνο.
Ανακαλύψτε ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ACTIVCELL™PWRJUMP™
Λιγότερος χρόνος φόρτισης των μπαταριών σημαίνει λιγότερος χρόνος διακοπής λειτουργίας. Φορτίστε γρήγορα τις μπαταρίες ιόντων λιθίου SKIL 20V Max PWRCORE 20™ για να επιστρέψετε στη δουλειά σας σε χρόνο μηδέν.
Ανακαλύψτε PWRJUMP™

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ KEEPCOOL™
Η πατενταρισμένη τεχνολογία KEEPCOOL™ αποτρέπει την υπερθέρμανση της μπαταρίας και βελτιώνει την απόδοσή της.
Ανακαλύψτε ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ KEEPCOOL™

PWRCORE 40™ ΑΔΙΑΚΟΠΗ ΙΣΧΥΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΗΠΟ ΣΑΣ.
Το PWRCORE 40™ προσφέρει τη δύναμη που χρειάζεστε για απαιτητικές εργασίες κήπου, συνδυάζοντας υψηλές επιδόσεις με την ευκολία της αθόρυβης και αξιόπιστης τεχνολογίας μπαταρίας.
Περιγραφή προϊόντος
Αυτή η ισχυρή μπαταρία ιόντων λιθίου «40V Max» 2,5 Ah είναι μέρος του συστήματος «PWRCORE 40™» και προσφέρει μακράς διαρκείας ισχύ. Το σύστημα «PWRCORE 40™» περιλαμβάνει κορυφαία προηγμένη τεχνολογία μπαταριών και φορτιστών στον κλάδο, καθώς και καινοτομικά χαρακτηριστικά, που δε θα βρείτε πουθενά αλλού, όπως η πατενταρισμένη μας τεχνολογία ψύξης μπαταρίας «KEEPCOOL™», η οποία αυξάνει τον χρόνο λειτουργίας έως και 25 % και διπλασιάζει τη διάρκεια ζωής της μπαταρίας. Ενώ η πατενταρισμένη τεχνολογία «ACTIVCELL™» εξασφαλίζει μια μέγιστη απόδοση και την ιδανική προστασία της μπαταρίας. Πράσινα LED δείχνουν το επίπεδο της υπολειπόμενης ισχύος της μπαταρίας. Οι μπαταρίες και φορτιστές «PWRCORE 40™» είναι 100 % συμβατές και εναλλάξιμες με όλα τα εργαλεία κήπου SKIL «PWRCORE 40™» για απόλυτη ευελιξία. Ο αυτόματος φορτιστής «PWRJUMP™» φορτίζει από 0 % έως 25 % σε μόνο 15 λεπτά (μπαταρία 2,5 Ah / 100 % μέσα σε 60 λεπτά).
Προδιαγραφές
| Performance Level | ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΑΠΟΔΟΣΗ |
|---|---|
| Πηγή ενέργειας | Εναλλασσόμενο ρεύμα |
| Τύπος βύσματος | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Δύο μηχανικές ταχύτητες | Όχι |
| Τάση εξόδου (V) | 21 V |
| Ονομαστική τάση | 220-240 V |
| Για τα μοντέλα | Όλα τα εργαλεία και οι μπαταρίες 'PWRCORE 40™' |
| Μπαταρία | Ιόντων λιθίου |
| Συσκευασμένα ανά | 1 |
| Ηλεκτρική τάση | 40 V Max |
| Απόδοση μπαταρίας | 2.5 Ah |
| Μέγ. ρεύμα φόρτισης | 3 A |
| EAN | 4894863200730 |
| Order Number | BC1E4110AA |
| Power Platform | PWRCORE40 |
| Χωρίς ψήκτρες | Όχι |
| Διακόπτης μεταβλητής ταχύτητας | Όχι |
| Warranty | 3 έτη εγγύηση για οικιακή χρήση |
| Χρόνος φόρτισης | 1 h |
Η συσκευασία περιέχει
- Μπαταρία Li-Ion SKIL «PWRCORE 40™» 2,5 Ah (4100)
- Φορτιστής SKIL «Auto PWRJUMP™» 3,0 A (4120)
- Εγχειρίδιο οδηγιών

































