Δισκοπρίονο μπαταρίας




- Ισχυρό δισκοπρίονο μπαταρίας «20V Max» (18 V) με ένα βάθος κοπής μέχρι και 54 mm
- Το φως LED φωτίζει τη γραμμή κοπής για καλύτερη ορατότητα στο επεξεργαζόμενο κομμάτι
- Μέγιστο βάθος κοπής από 54 mm στις 90° και 44 mm στις 45°
- Aλεξήλιο τζαμιού για τη γραμμή πριονίσματος για εύκολη και ακριβή ανίχνευση της σημειωμένης γραμμής
- Το ηλεκτρικό φρένο εξασφαλίζει μεγαλύτερη άνεση και επιτρέπει πιο γρήγορη εργασία
- Κλείδωμα άξονα για εύκολη αλλαγή της λάμας
- Στόμιο σκόνης για προσάρτηση ενός απορροφητήρα ή σάκου σκόνης, όταν χρειάζεται
- Ο εργονομικά άριστος σχεδιασμός εξασφαλίζει ιδανικό έλεγχο και οδήγηση
- Πριονόδισκος στην αριστερή πλευρά για μέγιστη ορατότητα της γραμμής κοπής
- Αυτόματο «PWRJUMP™»: Φορτίζει από 0 % έως 15 % τα πρώτα 5 λεπτά (μπαταρία 4,0 Ah / 100 % σε 50 λεπτά)
- Τεχνολογία ιόντων λιθίου: Χωρίς φαινόμενο μνήμης, χωρίς αυτοεκφόρτιση και πάντοτε έτοιμο για χρήση
- Η πατενταρισμένη ένδειξη της στάθμης φόρτισης της μπαταρίας εμφανίζει άνετα τη στάθμη φόρτισης της μπαταρίας
- Ενσωματωμένος χώρος αποθήκευσης κλειδιού
- Προστατευμένα από τη σκόνη ρουλεμάν εξασφαλίζουν πρόσθετη ανθεκτικότητα

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ACTIVCELL™
Η έξυπνη τεχνολογία ACTIVCELL™ παρακολουθεί συνεχώς την τάση, τη θερμοκρασία και το ρεύμα της μπαταρίας, μεταδίδοντας αυτές τις πληροφορίες στο εργαλείο σε πραγματικό χρόνο.
Ανακαλύψτε ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ACTIVCELL™

PWRCORE 20™ ΜΕΓΑΛΗ ΙΣΧΥΣ. ΣΥΜΠΑΓΗΣ ΣΧΕΔΙΑΣΗ.
Το PWRCORE 20™ είναι η ιδανική επιλογή για μεγαλύτερα έργα. Η σοβαρή ισχύς και η απόδοση σάς επιτρέπουν να ολοκληρώνετε με ευκολία κάθε εργασία.
Περιγραφή προϊόντος
Ακριβές δισκοπρίονο μπαταρίας με διαφανές «κάλυμμα» ελέγχου της γραμμής κοπής
Το δισκοπρίονο μπαταρίας SKIL 3520 «20V Max» (18 V) είναι ιδανικό για ακριβές πριόνισμα μέχρι και 54 mm βάθος. Για να έχετε μια ιδέα, τα περισσότερα συνήθως χρησιμοποιούμενα βάθη (σανίδες, δοκάρια, κ.λπ.), μπορεί να διεκπεραιωθούν εύκολα με αυτή τη δυνατότητα. Η καλή ορατότητα της εργασίας σας, εξασφαλίζεται χάρη στο φως LED. Η ρυθμιζόμενη βάση επιτρέπει λοξές κοπές μέχρι και 50°. Ένα διαφανές «κάλυμμα» ελέγχου της γραμμής κοπής είναι προσαρτημένο για εύκολη, ακριβή ανίχνευση της μαρκαρισμένης γραμμής. Για ένα καθαρότερο εργασιακό περιβάλλον, ο προσαρμογέας απορροφητήρα προσαρμόζεται στους περισσότερους απορροφητήρες στάνταρ μεγέθους. Μη χάνετε τον χρόνο σας και αρχίστε με την εργασία. Ο φορτιστής «PWRJUMP™» χρειάζεται μόνο 5 λεπτά για να φορτίσει την μπαταρία 4,0 Ah σας μέχρι και 15 %! Άλλες χρήσιμες εφαρμογές περιλαμβάνουν το ηλεκτρικό φρένο για πρόσθετη άνεση εργασίας και το κλείδωμα του άξονα για εύκολη αλλαγή δίσκου. Για την εξασφάλιση επαρκούς αντοχής, αυτό το δισκοπρίονο είναι εξοπλισμένο με ρουλεμάν κλειστού τύπου. Τα ρουλεμάν κλειστού τύπου προστατεύουν το πριόνι από τη σκόνη, για επιμήκυνση της διάρκειας ζωής του. Επιπλέον Αυτό το δισκοπρίονο έχει εργονομικές αντιολισθητικές λαβές, που εξασφαλίζουν ιδανικό έλεγχο και άνεση εργασίας.. Το SKIL 3520 DB παραδίδεται σε μια τσάντα μεταφοράς με μια μπαταρία «20V Max» (18 V) 4,0 Ah «KEEPCOOL™», έναν φορτιστή «PWRJUMP™», έναν πριονόδισκο 24 δοντιών με επίστρωση καρβιδίου, οδηγό παραλλήλων, προσαρμογέα απορροφητήρα και σάκο σκόνης.
«PWRCORE 20™» κορυφαία προηγμένη τεχνολογία μπαταριών στον κλάδο, για την τροφοδοσία όλων των εργαλείων SKIL «20V Max»
Το σύστημα «PWRCORE 20™» περιλαμβάνει κορυφαία προηγμένη τεχνολογία μπαταριών και φορτιστών στον κλάδο, καθώς και καινοτομικά χαρακτηριστικά, που δε θα βρείτε πουθενά αλλού, όπως η πατενταρισμένη μας τεχνολογία ψύξης μπαταρίας «KEEPCOOL™», η οποία αυξάνει τον χρόνο λειτουργίας έως και 25 % και διπλασιάζει τη διάρκεια ζωής της μπαταρίας. Ενώ η πατενταρισμένη τεχνολογία «ACTIVCELL™» εξασφαλίζει μια μέγιστη απόδοση και την ιδανική προστασία της μπαταρίας. Οι μπαταρίες και φορτιστές «PWRCORE 20™» είναι 100 % συμβατές και εναλλάξιμες με όλα τα ηλεκτρικά εργαλεία SKIL «PWRCORE 20™» και εργαλεία κήπου για απόλυτη ευελιξία.
Προδιαγραφές
| Performance Level | ΥΨΗΛΗ ΑΠΟΔΟΣΗ |
|---|---|
| Καθαρό βάρος χωρίς την μπαταρία | 2.5 kg |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Διάμετρος πριονόδισκου | 165 mm |
| Δυνατότητα κοπή στις 90° | 54 mm |
| Δυνατότητα κοπή στις 45° | 44 mm |
| Καθαρό βάρος συμπεριλ. της μπαταρίας | 3.2 kg |
| Απόδοση μπαταρίας | 4 Ah |
| Πηγή ενέργειας | Συνεχές ρεύμα |
| Αριθμός μπαταριών | 1 |
| Ρεύμα φόρτισης | 6 A |
| Ταχύτητα χωρίς φορτίο | 4500 |
| Μπαταρία | Ιόντων λιθίου |
| Τάση/συχνότητα (φορτιστής) | 220-240V/50-60Hz |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Χωρίς ψήκτρες | Όχι |
| Warranty | 3 έτη εγγύηση για οικιακή χρήση |
| Φως LED | Ναι |
| EAN | 8719643001221 |
| Order Number | SW1E3520DB |
| Ηχητική πίεση | 91 dB |
| Ανασφάλεια κραδασμών (K) | 1.5 m/s² |
| Ηχητική ισχύς | 102 dB |
| Αβεβαιότητα (Κ) | 3 dB |
| Επίπεδο κραδασμών (κοπή ξύλου) | < 2.5 m/s² |
| Χρόνος φόρτισης | 0.83 h |
Η συσκευασία περιέχει
- Δισκοπρίονο μπαταρίας SKIL 3520
- Τσάντα μεταφοράς
- Μπαταρία Li-Ion «20V Max» 4,0 Ah «KEEPCOOL™» (1x)
- Φορτιστής «PWRJUMP™» (3123 AA)
- Πριονόδισκος με επίστρωση καρβιδίου (24 δόντια, Ø 165 mm, ξύλο)
- Παράλληλος οδηγός
- Σάκος αναρρόφησης σκόνης
- Προσαρμογέας απορροφητήρα
- Εξάγωνο κλειδί
- Εγχειρίδιο οδηγιών
Διαθέσιμα έγγραφα για αυτό το εργαλείο



































