Κρουστικό δράπανο μπαταρίας και γωνιακός λειαντήρας μπαταρίας (σετ Combo)




- Κρουστικό δράπανο μπαταρίας και γωνιακός λειαντήρας μπαταρίας (σετ Combo)
- Τεχνολογία ιόντων λιθίου: Χωρίς φαινόμενο μνήμης, χωρίς αυτοεκφόρτιση και πάντοτε έτοιμο για χρήση
- Η πατενταρισμένη ένδειξη της στάθμης φόρτισης της μπαταρίας εμφανίζει άνετα τη στάθμη φόρτισης της μπαταρίας
- 3020 - 3 λειτουργίες: Βίδωμα, τρύπημα και κρουστικό τρύπημα
- 3020 - Λειτουργία κρουστικού δράπανου για τρύπημα σε τοιχοποιία
- 3920 - Ισχυρός γωνιακός λειαντήρας μπαταρίας «20V Max» (18 V) για εύκολη και ελεγχόμενη λείανση ή κοπή
- 3920 - Ομαλό ξεκίνημα για σταδιακή αύξηση μέχρι τη μέγιστη ταχύτητα χωρίς ανάκρουση

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ACTIVCELL™
Η έξυπνη τεχνολογία ACTIVCELL™ παρακολουθεί συνεχώς την τάση, τη θερμοκρασία και το ρεύμα της μπαταρίας, μεταδίδοντας αυτές τις πληροφορίες στο εργαλείο σε πραγματικό χρόνο.
Ανακαλύψτε ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ACTIVCELL™ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ KEEPCOOL™
Η πατενταρισμένη τεχνολογία KEEPCOOL™ αποτρέπει την υπερθέρμανση της μπαταρίας και βελτιώνει την απόδοσή της.
Ανακαλύψτε ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ KEEPCOOL™


PWRCORE 20™ ΜΕΓΑΛΗ ΙΣΧΥΣ. ΣΥΜΠΑΓΗΣ ΣΧΕΔΙΑΣΗ.
Το PWRCORE 20™ είναι η ιδανική επιλογή για μεγαλύτερα έργα. Η σοβαρή ισχύς και η απόδοση σάς επιτρέπουν να ολοκληρώνετε με ευκολία κάθε εργασία.
Περιγραφή προϊόντος
Κρουστικό δράπανο μπαταρίας ιόντων λιθίου και γωνιακός λειαντήρας μπαταρίας (σετ Combo)
Το κρουστικό δράπανο μπαταρίας SKIL 3020 «20V Max» (18 V) με κρουστική λειτουργία, είναι ιδανικό για το τρύπημα σε ξύλο, μέταλλο και ακόμη σε τοιχοποιία και για τις δυσκολότερες εργασίες βιδώματος. Οι 17 ρυθμίσεις της ροπής στρέψης εξασφαλίζουν ακριβή αποτελέσματα βιδώματος. Χάρη στον επιλογέα λειτουργίας μπορείτε να αλλάξετε εύκολα ανάμεσα σε βίδωμα, τρύπημα και τρύπημα με κρούση. Το SKIL 3920 «20V Max» (18 V) είναι ένας ισχυρός γωνιακός τροχός μπαταρίας συμβατός με δίσκους 115 mm. Αυτό το εργαλείο είναι ιδανικό για εύκολη και ελεγχόμενη λείανση και κοπή. Το σύστημα «Clic» σας επιτρέπει να ρυθμίσετε εύκολα τον προφυλακτήρα χωρίς κλειδί, έτσι μπορείτε να εκτρέψετε σπινθήρες σε οποιαδήποτε επιθυμητή κατεύθυνση. Ανάλογα με την εκάστοτε εργασία, μπορείτε να ρυθμίσετε εύκολα την πλευρική λαβή σε τρεις άνετες θέσεις. Το σετ combo SKIL 3354 EA αποτελείται από 2 εργαλεία, μια τσάντα μεταφοράς, μια μπαταρία «20V Max» (18 V) 4,0 Ah «Keep Cool™», μια μπαταρία «20V Max» (18 V) 2,0 Ah «Keep Cool™» και έναν ταχυφορτιστή.
«PWRCORE 20™» κορυφαία προηγμένη τεχνολογία μπαταριών στον κλάδο, για την τροφοδοσία όλων των εργαλείων SKIL «20V Max»
Το σύστημα «PWRCORE 20™» περιλαμβάνει κορυφαία προηγμένη τεχνολογία μπαταριών και φορτιστών στον κλάδο, καθώς και καινοτομικά χαρακτηριστικά, που δε θα βρείτε πουθενά αλλού, όπως η πατενταρισμένη μας τεχνολογία ψύξης μπαταρίας «KEEPCOOL™», η οποία αυξάνει τον χρόνο λειτουργίας έως και 25 % και διπλασιάζει τη διάρκεια ζωής της μπαταρίας. Ενώ η πατενταρισμένη τεχνολογία «ACTIVCELL™» εξασφαλίζει μια μέγιστη απόδοση και την ιδανική προστασία της μπαταρίας. Οι μπαταρίες και φορτιστές «PWRCORE 20™» είναι 100 % συμβατές και εναλλάξιμες με όλα τα ηλεκτρικά εργαλεία SKIL «PWRCORE 20™» και εργαλεία κήπου για απόλυτη ευελιξία.
Προδιαγραφές
| Performance Level | ΥΨΗΛΗ ΑΠΟΔΟΣΗ |
|---|---|
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Χωρίς ψήκτρες | Όχι |
| Warranty | 3 έτη εγγύηση για οικιακή χρήση |
| EAN | 8719643005267 |
| Order Number | CK1E3354EA |
| Τύπος βύσματος | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Απόδοση μπαταρίας | 2.0 4.0 Ah |
| Τάση/συχνότητα (φορτιστής) | 220-240V~50/60Hz |
| Είδος μπαταρίας | Ιόντων λιθίου |
| Ηλεκτρική τάση | 20 V Max |
| Ρεύμα φόρτισης | 2.4 A |
| Πηγή ενέργειας | Συνεχές ρεύμα |
| Χρόνος φόρτισης | 1 h |
Η συσκευασία περιέχει
- Κρουστικό δράπανο μπαταρίας SKIL 3020
- Γωνιακός λειαντήρας μπαταρίας SKIL 3920
- Μπαταρία Li-Ion «20V Max» (18 V) 4,0 Ah «KEEPCOOL™» (1x)
- Μπαταρία Li-Ion «20V Max» (18 V) 2,0 Ah «KEEPCOOL™» (1x)
- Φορτιστής (3122 AA)
- Τσάντα μεταφοράς
- Κατσαβιδόλαμα διπλής μύτης
- Κλιπ ζώνης
- Προφυλακτήρας ασφαλείας
- Πλευρική χειρολαβή
- Κλειδί
- Εγχειρίδιο οδηγιών (3x)

































