Κατσαβίδι μπαταρίας

- Κατσαβίδι μπαταρίας ιόντων λιθίου με φορτιστή micro USB για ένα ευρύ φάσμα δυνατοτήτων φόρτιση
- Ρύθμιση περιστροφής για εργασία σε δυσπρόσιτα σημεία
- Συμπαγής και εργονομικός σχεδιασμός
- Αντιολισθητική λαβή για άνετο χειρισμό και βέλτιστο έλεγχο
- Η ένδειξη στάθμης της μπαταρίας εμφανίζει μια προειδοποίηση, όταν η στάθμη της μπαταρίας είναι χαμηλή
- Αυτόματο κλειδί άξονα για σφίξιμο ή χαλάρωση των βιδών και παξιμαδιών με το χέρι
- Διακόπτης δεξιόστροφης/αριστερόστροφης κίνησης για εύκολη αλλαγή της κατεύθυνσης εργασίας του εργαλείου
- Φως LED για καλύτερη ορατότητα του επεξεργαζόμενου κομματιού και πιο άνετη εργασία σε χώρους με χαμηλό φωτισμό
- Δύο πρόσθετες κατσαβιδόλαμες πρόχειρες, χάρη στη φύλαξη των κατσαβιδόλαμων στο εργαλείο
- Τεχνολογία ιόντων λιθίου: Χωρίς φαινόμενο μνήμης, καμία αυτοεκφόρτιση και πάντοτε έτοιμη για χρήση
- Ηλεκτρονική προστασία έναντι υπερφόρτισης, υπερθέρμανσης και πλήρους αποφόρτισης
Περιγραφή προϊόντος
Κατσαβίδι μπαταρίας ιόντων λιθίου με ρύθμιση περιστροφής και φορτιστή micro USB
Το κατσαβίδι μπαταρίας SKIL 2710 '4V Max' (3,6 V) είναι το ιδανικό εργαλείο για εργασία σε στενούς χώρους και δυσπρόσιτα σημεία χάρη στο συμπαγή σχεδιασμό του με ρύθμιση περιστροφής 'Twist'. Απλά περιστρέψτε τη λαβή, για να αλλάξετε από λαβή πιστολιού σε ευθείας λαβή και να ταιριάξετε τη ρύθμιση στην εκάστοτε εργασία. Είναι πάντοτε έτοιμο για χρήση χάρη στην αξιόπιστη τεχνολ. ιόντων λιθίου. Ο φορτιστής micro USB μπορεί να συνδεθεί σε άλλες διεπαφές USB. Καλή ορατότητα εργασίας με φως LED. Η ένδειξη στάθμης της μπαταρίας προειδοποιεί, όταν η στάθμη είναι χαμηλή για έγκαιρη φόρτιση. Το κλείδωμα άξονα επιτρέπει τη χρήση πρόσθετης δύναμης χειρός, π.χ. για τελικό σφίξιμο ή για την αρχή της χαλάρωσης των βιδών και μπουλονιών. Το εργαλείο έχει έναν εύχρηστο διακόπτη δεξιάς/αριστερής κίνησης για εύκολη αλλαγή της κατεύθυνσης εργασίας. Μπορείτε να φυλάξετε δύο κατσαβιδόλαμες στο εργαλείο, έτσι έχετε κατσαβιδόλαμες στη διάθεσή σας. Το SKIL 2710 AA παραδίδεται μαζί με φορτιστή micro USB, 9 κατσαβιδόλαμες και μαγνητικό στήριγμα συγκράτησης κατσαβιδόλαμων.
Προδιαγραφές
| Performance Level | ΥΨΗΛΗ ΑΠΟΔΟΣΗ |
|---|---|
| Απόδοση μπαταρίας | 1.5 Ah |
| Τύπος βύσματος | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Τάση/συχνότητα (φορτιστής) | 100-240V/50-60Hz |
| Μέγιστη ροπή σκληρής σύνδεσης | 7 Nm |
| Ταχύτητα χωρίς φορτίο (σ.α.λ.) | 220 |
| Ηλεκτρική τάση | 4 V Max |
| Ρεύμα φόρτισης | 0.5 A |
| Είδος τσοκ | Hex |
| Μέγιστη διάμετρος βίδας | 5 mm |
| Πηγή ενέργειας | Εναλλασσόμενο ρεύμα |
| Εξάγωνος οδηγός | 6.35 mm |
| EAN | 8719643000859 |
| Order Number | SD1E2710AA |
| Warranty | 3 έτη εγγύηση για οικιακή χρήση |
| Ηχητική πίεση | < 70 dB |
| Ανασφάλεια ισχύος θορύβου (K) | 3 dB |
| Ανασφάλεια κραδασμών (K) | 1.5 m/s² |
| Επίπεδο κραδασμών | < 2.5 m/s² |
| Χρόνος φόρτισης | 3 h |
| Τάση (V) | 3.6 V |
| Περιλαμβάνονται μπαταρίες | Όχι |
| Batteries required | Όχι |
Η συσκευασία περιέχει
- Κατσαβίδι μπαταρίας SKIL 2710
- Φορτιστής micro USB
- Κατσαβιδόλαμες 9 τεμάχια (S4,5, S5,5, S6,5, PH1, PH2, PH3, PZ1, PZ2, PZ3)
- Μαγνητική διάταξη εξαρτημάτων
- Εγχειρίδιο οδηγιών

































