2610386587
Πριονόδισκος με επίστρωση καρβιδίου (Ø 130 mm, 8 δόντια)
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getAggregateRating, 115.18ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>

calcActive())" :class="{'pt-5 h-[132px]': fullscreen && images.length > 1 }">
Μη διαθέσιμο σε αυτήν τη χώρα
Περιγραφή προϊόντος
Αυτό ο πριονόδισκος με επίστρωση καρβιδίου είναι ένα πολύ ανθεκτικό εξάρτημα για άριστη απόδοση και τραχιές κοπές.
Προδιαγραφές
| Performance Level | ΑΞΙΟΠΙΣΤΗ ΑΠΟΔΟΣΗ |
|---|---|
| Για τα μοντέλα | 5140, 5240, 5740, 5144 |
| Συσκευασμένα ανά | 1 |
| Διάμετρος πριονόδισκου | 130 mm |
| Διάμετρος τρύπας άξονα | 16 mm |
| Διάμετρος πριονόδισκου ίντσες | 5 1/4" |
| Δόντια | 8 |
| EAN | 8710364010455 |
| Order Number | 2610386587 |
| Warranty | Χωρίς εγγύηση |
Η συσκευασία περιέχει
- Πριονόδισκος με επίστρωση καρβιδίου (Ø 130 mm, 8 δόντια)
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getReviews, 12.75ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned; HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>































