Λάμπα εργασίας LED μπαταρίας


- Η τεχνολογία μπαταρίας «Keep Cool™» εξασφαλίζει 25 % μεγαλύτερο χρόνο λειτουργίας και 2 φορές μεγαλύτερη διάρκεια ζωής.
- Η λυχνία φωτοδιόδου (LED) μπαταρίας 12 V παρέχει φωτεινό λευκό φως μέχρι και 850 lm
- Έλεγχος φωτεινότητας δύο βημάτων για περισσότερη ευελιξία κατά τη διάρκεια της χρήσης
- Χρήση με τα χέρια ελεύθερα σε καθαρά φωτισμένο περιβάλλον, χάρη στο σταθερό πόδι και στη δυνατότητα ανάρτησης
- Τεχνολογία ιόντων λιθίου: Χωρίς φαινόμενο μνήμης, καμία αυτοεκφόρτιση και πάντοτε έτοιμη για χρήση

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ KEEPCOOL™
Η πατενταρισμένη τεχνολογία KEEPCOOL™ αποτρέπει την υπερθέρμανση της μπαταρίας και βελτιώνει την απόδοσή της.
Ανακαλύψτε ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ KEEPCOOL™

PWRCORE 12™ ΜΕΓΑΛΗ ΙΣΧΥΣ. ΣΥΜΠΑΓΗΣ ΣΧΕΔΙΑΣΗ.
Η τεχνολογία PWRCORE 12™ παρέχει ισχύ με χαμηλό βάρος, ιδανική για εργασία πάνω από το κεφάλι ή σε στενούς χώρους. Δοκιμάστε και εσείς την ευκολία χειρισμού.
Περιγραφή προϊόντος
Συμπαγής λάμπα εργασίας LED μπαταρίας με δύο ρυθμίσεις φωτεινότητας
Το 12 V SKIL 2156 είναι μια συμπαγής λάμπα εργασίας LED μπαταρίας, που εξασφαλίζει φως, όπου το χρειάζεστε κατά τη διάρκεια των ερασιτεχνικών εργασιών σας. Είναι εξοπλισμένη με έλεγχο φωτεινότητας δύο βημάτων για πρόσθετη φωτεινότητα, όταν απαιτείται. Η εναλλαγή μεταξύ των διαφόρων ρυθμίσεων φωτισμού είναι απλή, πατώντας μόνο ένα κουμπί. Αυτό το εργαλείο παρέχει φωτεινό λευκό φως μέχρι και 850 lm, που μπορεί να συγκριθεί με τη φωτεινότητα ενός λαμπτήρα πυρακτώσεως των 60 W. Σε αντίθεση με έναν λαμπτήρα πυρακτώσεως, το SKIL 2156 εξοικονομεί ενέργεια και είναι περισσότερο φιλικό στο περιβάλλον. Για πρόσθετη άνεση εργασίας, μπορείτε να κατευθύνετε εύκολα το φως στην επιθυμητή κατεύθυνση, ρυθμίζοντας τον γάντζο υποστήριξης. Άλλη επιλογή είναι η ανάρτηση της λάμπας εργασίας LED στον γάντζο. Αυτό το χρήσιμο χαρακτηριστικό εξασφαλίζει, ότι έχετε και τα δύο σας χέρια ελεύθερα για την τρέχουσα ερασιτεχνική εργασία. Το SKIL 2156 CA παραδίδεται χωρίς μια μπαταρία.
Μεγαλύτερος χρόνος λειτουργίας και διάρκεια ζωής της μπαταρίας
Αυτό το εργαλείο είναι μέρος του συστήματος SKIL «PWRCore 12™». Με τις συμπαγείς μπαταρίες ιόντων λιθίου 12 V έχετε εξασφαλίσει την ιδανική ευελιξία επειδή οι μπαταρίες «PWRCore 12™» μπορούν να τροφοδοτήσουν όλα τα εργαλεία 12 V «PWRCore». Τα εργαλεία «PWRCore 12™» είναι διαθέσιμα με και χωρίς μπαταρίες, πράγμα που σας δίνει την ευελιξία να προσθέσετε περισσότερα εργαλεία στη γκάμα σας, χωρίς να είστε υποχρεωμένοι, να αγοράσετε νέες μπαταρίες και φορτιστές. Αυτή η μπαταρία περιλαμβάνει επίσης την τεχνολογία μπαταρίας «Keep Cool™», την πιο έξυπνη καινοτομία μας. Η λειτουργία «Keep Cool™» ψύχει τα στοιχεία της μπαταρίας, για να αποφευχθεί η υπερθέρμανση, πράγμα που αυξάνει τον χρόνο λειτουργίας κατά 25 % και διπλασιάζει τη διάρκεια ζωής της μπαταρίας!
Προδιαγραφές
| Performance Level | ΥΨΗΛΗ ΑΠΟΔΟΣΗ |
|---|---|
| Power Platform | PWRCORE12 |
| Warranty | 3 έτη εγγύηση για οικιακή χρήση |
| Καθαρό βάρος χωρίς την μπαταρία | 0.7 kg |
| Χρωµατική θερµοκρασία | 5000 K |
| Δείκτης απόδοσης χρώματος (CRI) | 80 |
| Πηγή φωτός | 24 pcs, 0.5W LEDs |
| Μέγ. φωτεινή ροή | 850 lm |
| Αριθμός ρυθμίσεων φωτεινότητας | 2 |
| Πηγή ενέργειας | Συνεχές ρεύμα |
| Περιστρεφόμενη λάμπα κεφαλής | Ναι |
| EAN | 8719643004123 |
| Order Number | VA1E2156CA |
| Τάση (V) | 12 V |
Η συσκευασία περιέχει
- SKIL 2156 λάμπα εργασίας LED μπαταρίας
- Εγχειρίδιο οδηγιών
Διαθέσιμα έγγραφα για αυτό το εργαλείο








































