Μετρητής αποστάσεων με λέιζερ

- Ο ιδανικός μετρητής αποστάσεων με λέιζερ για ακριβή και γρήγορη μέτρηση και ψηφιακή χωροστάθμηση
- Ενσωματωμένη μπαταρία ιόντων λιθίου που φορτίζεται εύκολα μέσω της ενσωματωμένης θύρας φόρτισης micro USB
- 5 λειτουργίες μέτρησης: Μέτρηση αποστάσεων, συνεχής μέτρηση, έμμεση μέτρηση, μέτρησης περιοχής και ψηφιακή χωροστάθμηση
- Ακριβή και γρήγορη μέτρηση αποστάσεων μέχρι και 30 μέτρα
- Στη λειτουργία μέτρησης αποστάσεων αποθηκεύονται αυτόματα οι τελευταίες 4 τιμές
- Έμμεσος τρόπος μέτρησης για γρήγορη απόκτηση της έμμεσης απόστασης και ύψους με μία μόνο μέτρηση
- Η ανθεκτική βάση από αλουμίνιο εξασφαλίζει μια ακριβή μέτρηση στην ψηφιακή λειτουργία χωροστάθμησης
- Μεγάλη οθόνη οπίσθιου φωτισμού για εύκολη ανάγνωση
- Συμπαγής σχεδιασμός με αντιολισθητική λαβή για άνετο χειρισμό και προστασία του μετρητή αποστάσεων με λέιζερ
- Εύκολο-στη-χρήση χάρη στην απλή διεπαφή χρήστη
Περιγραφή προϊόντος
Μετρητής αποστάσεων με λέιζερ ιόντων λιθίου 30 m με 5 λειτουργίες μέτρησης
Ο μετρητής αποστάσεων με λέιζερ SKIL 1930 έχει μια μεγάλη περιοχή εργασίας μέχρι και 30 μέτρα και είναι ιδανικός για ακριβή και γρήγορη μέτρηση και ψηφιακή χωροστάθμηση. Αυτός ο μετρητής αποστάσεων με λέιζερ έχει μια ενσωματωμένη μπαταρία ιόντων λιθίου που μπορεί να φορτιστεί εύκολα μέσω της ενσωματωμένης θύρας φόρτισης micro USB. Το εργαλείο έχει 5 λειτουργίες μέτρησης που είναι κατάλληλες για μέτρηση αποστάσεων, συνεχή μέτρηση, έμμεση μέτρηση, μέτρηση περιοχής και ψηφιακή χωροστάθμηση. Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε την έμμεση λειτουργία μέτρησης π.χ. για να μάθετε γρήγορα την έμμεση απόσταση και ύψος με μία μόνο μέτρηση. Η ανθεκτική βάση από αλουμίνιο εξασφαλίζει μια ακριβή μέτρηση στην ψηφιακή λειτουργία χωροστάθμησης. Για την ευκολία σας, το SKIL 1930 αποθηκεύει αυτόματα τις τελευταίες 4 μετρήσεις στη λειτουργία μέτρησης αποστάσεων. Χάρη στο συμπαγή σχεδιασμό με αντιολισθητική λαβή, απλή διεπαφή χρήστη και μεγάλη οθόνη οπίσθιου φωτισμού, το SKIL 1930 προσφέρει μια μεγάλη λύση για τις εργασίες μέτρησής σας. Το SKIL 1930 παραδίδεται μαζί με ένα καλώδιο φόρτισης USB.
Προδιαγραφές
| Performance Level | ΥΨΗΛΗ ΑΠΟΔΟΣΗ |
|---|---|
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Απενεργοποίηση (μέτρηση απόστασης) | 3 min |
| Απενεργοποίηση (ψηφιακή χωροστάθμηση) | 6 min |
| Αριθμός μετρήσεων | 3000 |
| Εύρος μέτρησης γωνίας | ± 90 ° |
| Χρόνος μέτρησης | < 0.7 s |
| Ακρίβεια μέτρησης (τυπική) | ± 3 mm |
| Πηγή ενέργειας | Συνεχές ρεύμα |
| Απόδοση μπαταρίας | 0.5 Ah |
| Εύρος μέτρησης | 30 m |
| Διαστάσεις (μήκος x πλάτος x ύψος) | 128 x 58 x 25 |
| Θερμοκρασία φύλαξης | -20°C - +70 °C |
| Παροχή ισχύος | Li-Ion |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C - 40 °C |
| Τύπος λέιζερ | 635 nm |
| Κατηγορία λέιζερ | 2 |
| Ηλεκτρική τάση | 3.7 V |
| EAN | 8719643002303 |
| Order Number | MT1E1930AA |
| Warranty | 3 έτη εγγύηση για οικιακή χρήση |
Η συσκευασία περιέχει
- Μετρητής αποστάσεων με λέιζερ SKIL 1930
- Καλώδιο φόρτισης USB
- Εγχειρίδιο οδηγιών
Διαθέσιμα έγγραφα για αυτό το εργαλείο
































