Φυσητήρας/απορροφητήρας κήπου

- Μοναδικός σχεδιασμός SKIL «ΕΥΚΟΛΗΣ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΗΣ» για εύκολη ανάρτηση του εργαλείου στο συμπαραδιδόμενο εξάρτημα αποθήκευσης SKIL
- Ισχυρός κινητήρας για δύο λειτουργίες, ξεφύσημα και αναρρόφηση
- Συνεχώς ρυθμιζόμενος έλεγχος της ταχύτητας για διάφορες εφαρμογές
- Πολυλειτουργικός φυσητήρας φύλλων και απορροφητήρας «2 σε 1» με πρόσθετη λειτουργία τεμαχισμού
- Εύκολη αλλαγή τρόπου λειτουργίας με απλή περιστροφή του κουμπιού
- Μεγάλη κρούση τεμαχισμού για τη μείωση του όγκου των υπολειμμάτων 10 προ 1
- Εργονομικές χειρολαβές για άριστο έλεγχο κατά τη διάρκεια της εργασίας
- Τροχοί στήριξης και ιμάντας ώμου για πρόσθετη άνεση
- Μεγάλος σάκος συλλογής εύκολης εκκένωσης
Περιγραφή προϊόντος
Ξεκούραστη απομάκρυνση υπολειμμάτων κήπου
Ο φυσητήρας φύλλων SKIL 0795 είναι ένας εύχρηστος φυσητήρας και απορροφητήρας με λειτουργία τεμαχισμού «2 σε 1». Χάρη στον κινητήρα των 3.000 W και στη ρυθμιζόμενη ροή του αέρα, μπορείτε να καθαρίσετε γρήγορα τον αστικό σας κήπο από φύλλα και άλλα υπολείμματα κήπου. Ένας μεγάλος διακόπτης, σας επιτρέπει να μετατρέψετε στη στιγμή το φυσητήρα σε έναν απορροφητήρα και αντίστροφα. Ο ενσωματωμένος κλαδοτεμαχιστής κήπου, τεμαχίζει τα υπολείμματα κήπου, που συλλέγονται μετά σε έναν ανθεκτικό σάκο 45 λίτρων. Χάρη στον ειδικό σχεδιασμό «Easy Storage» της SKIL, ο φυσητήρας φύλλων χρειάζεται μόνο ελάχιστο χώρο φύλαξης μετά τη χρήση.
Υψηλής ισχύος ροή του αέρα για το φυσητήρα και τον απορροφητήρα
Αυτός ο φυσητήρας φύλλων έχει έναν πολύ ισχυρό κινητήρα και καθαρίζει ξεκούραστα πεσμένα φύλλα και άλλα υπολείμματα κήπου με μια μεταβλητή ροή του αέρα από 150 -270 χλμ./ώρα και έναν όγκο αναρρόφησης από 13 m3 το λεπτό. Η ρυθμιζόμενη ροή του αέρα, σας επιτρέπει να έχετε τον πλήρη έλεγχο της εργασίας σας. Συγκεντρώνοντας με το φύσημα όλα τα υπολείμματα κήπου σε έναν τακτοποιημένο σωρό, μπορείτε να χρησιμοποιήσετε την εύχρηστη λειτουργία απορρόφησης, για να καθαρίσετε το σωρό. Ο ενσωματωμένος κλαδοτεμαχιστής κήπου του SKIL 0795, μειώνει τον όγκο στο ένα δέκατο μόνο, για συμπαγή και άνετη απόσυρση.
Εύχρηστες εφαρμογές για πρόσθετη άνεση εργασίας
Δεν είναι απαραίτητο να μετατρέψετε αυτό το εργαλείο για να αλλάξετε από φυσητήρα φύλλων σε απορροφητήρα - το μόνο που χρειάζεται να κάνετε, είναι να γυρίσετε το διακόπτη. Δύο εργονομικές λαβές και οι τροχοί στήριξης του φυσητήρα φύλλων, εξασφαλίζουν ιδανική άνεση εργασίας και αυξανόμενη ελευθερία κινήσεων. Ο μεγάλος σάκος συλλογής 45 λίτρων, σας επιτρέπει να εργάζεστε περισσότερο, χωρίς να απαιτείται, να αδειάζετε τακτικά το σάκο.
Εύχρηστη λύση «Easy Storage»
Αυτό το εργαλείο αποτελεί μέρος της «Urban Series», η ευκολόχρηστη σειρά της SKIL, με τα εργαλεία κήπου που εξοικονομούν χρόνο. Τα εργαλεία της «Urban Series» χαρακτηρίζονται όλα από την αποκλειστική λύση «Easy Storage» της SKIL, που σημαίνει, πως αποθηκεύονται εύκολα μετά τη χρήση τους και δεν καταλαμβάνουν σχεδόν καθόλου χώρο φύλαξης. Αυτός ο φυσητήρας φύλλων παραδίδεται μαζί με μια ράγα «Easy Storage», καθιστώντας εύκολη την ανάρτηση του εργαλείου στον τοίχο.
Προδιαγραφές
| Performance Level | ΑΞΙΟΠΙΣΤΗ ΑΠΟΔΟΣΗ |
|---|---|
| Τάση/συχνότητα | 220-240V/50-60Hz |
| Τύπος βύσματος | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Ισχύς εισόδου | 3000 W |
| Χωρητικότητα του σάκου συλλογής χλόης | 45 l |
| Ταχύτητα φυσήματος | 150-270 km/h |
| Όγκος αναρρόφησης | 13 m³/min |
| Πηγή ενέργειας | Εναλλασσόμενο ρεύμα |
| Warranty | 3 έτη εγγύηση για οικιακή χρήση |
| EAN | 8710364069767 |
| Order Number | F0150795AA |
| Ηχητική πίεση | 83 dB |
| Ανασφάλεια ισχύος θορύβου (K) | 2 dB |
| Ανασφάλεια κραδασμών (K) | 1.5 m/s² |
| Επίπεδο κραδασμών | 2.8 m/s² |
| Ηχητική ισχύς | 101 dB |
Η συσκευασία περιέχει
- Σάκος συλλογής
- Ιμάντας ώμου
- Τροχοί στήριξης
- Εξάρτημα αποθήκευσης SKIL

































