Μπορντουροψάλιδο μπαταρίας




- Ισχυρό μπορντουροψάλιδο μπαταρίας «20V Max» (18 V) ιόντων λιθίου 55 cm για γρήγορη κοπή φρακτών και θάμνων
- Ικανό για κοπή κλαδιών έως και 20 mm συμπεριλαμβανομένης της λειτουργίας πριονίσματος
- Διαμαντοτροχισμένο, κομμένο με λέιζερ, μαχαίρι ανθρακούχου χάλυβα
- Προφυλακτήρας στην άκρη του μαχαιριού αποτρέπει τη ζημιά της λάμας, σε περίπτωση χτυπήματος σε τοίχο ή φράχτη
- Σχεδιασμός «Easy Storage» για εξοικονόμηση χώρου και τακτοποιημένη αποθήκευση του εργαλείου
- Η συμπεριλαμβανόμενη μονάδα «Easy Storage» μπορεί να επεκταθεί σε ένα ευκολόχρηστο σύστημα αποθήκευσης, για την ανάρτηση των εργαλείων κήπου SKIL σας
- Τεχνολογία ιόντων λιθίου: Χωρίς φαινόμενο μνήμης, χωρίς αυτοεκφόρτιση και πάντοτε έτοιμο για χρήση
- Η πατενταρισμένη ένδειξη της στάθμης φόρτισης της μπαταρίας εμφανίζει άνετα τη στάθμη φόρτισης της μπαταρίας

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ACTIVCELL™
Η έξυπνη τεχνολογία ACTIVCELL™ παρακολουθεί συνεχώς την τάση, τη θερμοκρασία και το ρεύμα της μπαταρίας, μεταδίδοντας αυτές τις πληροφορίες στο εργαλείο σε πραγματικό χρόνο.
Ανακαλύψτε ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ACTIVCELL™EASY STORAGE
Η ακαταστασία εμποδίζει την απόδοση, γι' αυτό κάθε εργαλείο κήπου μας έχει σχεδιαστεί με μια λύση Easy Storage που εξοικονομεί χώρο.
Ανακαλύψτε EASY STORAGE

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ KEEPCOOL™
Η πατενταρισμένη τεχνολογία KEEPCOOL™ αποτρέπει την υπερθέρμανση της μπαταρίας και βελτιώνει την απόδοσή της.
Ανακαλύψτε ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ KEEPCOOL™

PWRCORE 20™ ΜΕΓΑΛΗ ΙΣΧΥΣ. ΣΥΜΠΑΓΗΣ ΣΧΕΔΙΑΣΗ.
Το PWRCORE 20™ είναι η ιδανική επιλογή για μεγαλύτερα έργα. Η σοβαρή ισχύς και η απόδοση σάς επιτρέπουν να ολοκληρώνετε με ευκολία κάθε εργασία.
Περιγραφή προϊόντος
Ελευθερία κίνησης για ξεκούραστο κούρεμα φρακτών και θάμνων
Το «20V Max» (18 V) SKIL 0430 είναι ένα μπορντουροψάλιδο μπαταρίας για την κοπή φρακτών και θάμνων. Έχει ένα υψηλής ποιότητας μαχαίρι 55 cm με σκληρυμένα, κομμένα με λέιζερ και τροχισμένα με διαμάντι, δόντια από ανθρακούχο χάλυβα. Η κοπή χοντρών κλαδιών δεν είναι πρόβλημα για το SKIL 0430 με απόσταση μαχαιριών 20 mm και τη λειτουργία πριονίσματος των πρώτων δοντιών της λάμας. Ο εργονομικός σχεδιασμός με αντιολισθητική πίσω λαβή και μια άνετη δεύτερη λαβή εξασφαλίζει ιδανική άνεση εργασίας. Χάρη στο μικρό του βάρος, μπορείτε να χειριστείτε εύκολα το εργαλείο σε κάθε θέση, για παράδειγμα κατά την εργασία πάνω από το κεφάλι. Μπορείτε επίσης να κόψετε κατά μήκος τοίχων ή κοντά στο έδαφος, χάρη στον προφυλακτήρα στην άκρη του μαχαιριού. Αυτό αποτρέπει ζημιές στην άκρη του μαχαιριού, όταν το μπορντουροψάλιδο μπαταρίας ακουμπήσει μια σκληρή επιφάνεια. Χάρη στον ειδικό σχεδιασμό «Easy Storage» της SKIL, αυτό το εργαλείο χρειάζεται μόνο ελάχιστο χώρο φύλαξης μετά τη χρήση. Το SKIL 0430 AA παραδίδεται μαζί με μια μπαταρία «20V Max» (18 V) 2,0 Ah «Keep Cool™», έναν φορτιστή 1 ώρας, έναν προφυλακτήρα μαχαιριού και ένα άγκιστρο «Easy Storage».
«PWRCORE 20™» κορυφαία προηγμένη τεχνολογία μπαταριών στον κλάδο, για την τροφοδοσία όλων των εργαλείων SKIL «20V Max»
Το σύστημα «PWRCORE 20™» περιλαμβάνει κορυφαία προηγμένη τεχνολογία μπαταριών και φορτιστών στον κλάδο, καθώς και καινοτομικά χαρακτηριστικά, που δε θα βρείτε πουθενά αλλού, όπως η πατενταρισμένη μας τεχνολογία ψύξης μπαταρίας «KEEPCOOL™», η οποία αυξάνει τον χρόνο λειτουργίας έως και 25 % και διπλασιάζει τη διάρκεια ζωής της μπαταρίας. Ενώ η πατενταρισμένη τεχνολογία «ACTIVCELL™» εξασφαλίζει μια μέγιστη απόδοση και την ιδανική προστασία της μπαταρίας. Οι μπαταρίες και φορτιστές «PWRCORE 20™» είναι 100 % συμβατές και εναλλάξιμες με όλα τα ηλεκτρικά εργαλεία SKIL «PWRCORE 20™» και εργαλεία κήπου για απόλυτη ευελιξία.
Προδιαγραφές
| Performance Level | ΥΨΗΛΗ ΑΠΟΔΟΣΗ |
|---|---|
| Αριθμός παλινδρομήσεων χωρίς φορτίο | 2800 |
| Μέγ. ικανότητα κοπής | 20 mm |
| Μήκος λάμας | 55 cm |
| Πηγή ενέργειας | Συνεχές ρεύμα |
| Απόδοση μπαταρίας | 2.0 Ah |
| Καθαρό βάρος συμπεριλ. της μπαταρίας | 3.0 kg |
| Καθαρό βάρος χωρίς την μπαταρία | 2.6 kg |
| Αριθμός μπαταριών | 1 |
| Ρεύμα φόρτισης | 2.4 A |
| Τάση/συχνότητα | 220-240V/50-60Hz |
| Μπαταρία | Ιόντων λιθίου |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Warranty | 3 έτη εγγύηση για οικιακή χρήση |
| EAN | 8719643003119 |
| Order Number | GH1E0430AA |
| Ηχητική πίεση | 77.8 dB |
| Ανασφάλεια κραδασμών (K) | 1.5 m/s² |
| Επίπεδο κραδασμών | < 2.5 m/s² |
| Ηχητική ισχύς | 89.3 dB |
| Αβεβαιότητα (Κ) | 3.0 dB |
| Χρόνος φόρτισης | 1 h |
Η συσκευασία περιέχει
- Μπορντουροψάλιδο μπαταρίας SKIL 0430
- Μπαταρία Li-Ion «20V Max» (18 V) 2,0 Ah «KEEPCOOL™» (1x)
- Φορτιστής (3122 AA)
- Κάλυμμα λάμας
- Άγκιστρο «Easy Storage»
- Εγχειρίδιο οδηγιών
Διαθέσιμα έγγραφα για αυτό το εργαλείο




































