Ασύρματη χλοοκοπτική μηχανή χωρίς ψήκτρες




- Ψηφιακός κινητήρας χωρίς ψήκτρες: '50% περισσότερη ισχύς¹, 45% ταχύτερη¹ και 10x μεγαλύτερη διάρκεια ζωής
- Πλάτος κοπής 32 cm για άκοπο κούρεμα μικρών έως μεσαίων γκαζόν
- Κεντρική λαβή για εύκολη ρύθμιση ύψους κοπής μεταξύ 30 και 70 мм σε 5 θέσεις
- SKIL 'Grass Guide' για κούρεμα κοντά σε τοίχους και άκρες
- Εργονομική, μεγάλη λαβή μεταφοράς για εύκολη μετακίνηση
- Ξέρετε ακριβώς πότε να αδειάσετε χάρη στον δείκτη 'Grass Box Full', κάνοντας το κούρεμα πιο βολικό
- Το κουτί συλλογής 30 л προσφέρει την κατάλληλη χωρητικότητα για γρήγορο, καθαρό κούρεμα
- Απολαύστε εύκολο κούρεμα με χωρητικότητα 300 m², βασισμένο σε μπαταρία 4,0Ah

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ACTIVCELL™
Η έξυπνη τεχνολογία ACTIVCELL™ παρακολουθεί συνεχώς την τάση, τη θερμοκρασία και το ρεύμα της μπαταρίας, μεταδίδοντας αυτές τις πληροφορίες στο εργαλείο σε πραγματικό χρόνο.
Ανακαλύψτε ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ACTIVCELL™ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ KEEPCOOL™
Η πατενταρισμένη τεχνολογία KEEPCOOL™ αποτρέπει την υπερθέρμανση της μπαταρίας και βελτιώνει την απόδοσή της.
Ανακαλύψτε ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ KEEPCOOL™

ΨΗΦΙΑΚΟΊ ΚΙΝΗΤΉΡΕΣ ΧΩΡΊΣ ΨΉΚΤΡΕΣ
Η τελευταία τεχνολογία αιχμής είναι ενσωματωμένη στο DNA κάθε εργαλείου SKIL. Οι συμπαγείς, ψηφιακοί κινητήρες μας χωρίς ψήκτρες παρέχουν μεγαλύτερη ισχύ, μεγαλύτερη απόδοση και μεγαλύτερη διάρκεια ζωής από τους αντίστοιχους κινητήρες με ψήκτρες.
Ανακαλύψτε ΨΗΦΙΑΚΟΊ ΚΙΝΗΤΉΡΕΣ ΧΩΡΊΣ ΨΉΚΤΡΕΣ

PWRCORE 20™ ΜΕΓΑΛΗ ΙΣΧΥΣ. ΣΥΜΠΑΓΗΣ ΣΧΕΔΙΑΣΗ.
Το PWRCORE 20™ είναι η ιδανική επιλογή για μεγαλύτερα έργα. Η σοβαρή ισχύς και η απόδοση σάς επιτρέπουν να ολοκληρώνετε με ευκολία κάθε εργασία.
Περιγραφή προϊόντος
Ασύρματο χλοοκοπτικό 32 cm χωρίς ψήκτρες
Η ασύρματη χλοοκοπτική μηχανή SKIL 0125 χωρίς ψήκτρες διαθέτει πλάτος κοπής 32 cm, καθιστώντας το κούρεμα μικρών γκαζόν γρήγορο και εύκολο. Είναι μέρος της σειράς SKIL χωρίς ψήκτρες, που προσφέρει ασύγκριτη αξία για τα χρήματά σας. Ο κινητήρας χωρίς ψήκτρες είναι ταχύτερος, ισχυρότερος και διαρκεί 10 φορές περισσότερο από έναν συμβατικό κινητήρα με ψήκτρες. Η κεντρική λαβή επιτρέπει τη ρύθμιση του ύψους κοπής μεταξύ 30 και 70 mm σε πέντε θέσεις, εξασφαλίζοντας τέλειο κόψιμο κάθε φορά. Ο οδηγός «Grass Guide» της SKIL βοηθά στο ακριβές κούρεμα κοντά σε τοίχους και άκρες, ενώ η εργονομική λαβή μεταφοράς κάνει τη μεταφορά εύκολη. Χάρη στην ένδειξη «Grass Box Full», θα γνωρίζετε πότε να αδειάσετε το κουτί συλλογής 30 λίτρων. Το μοντέλο SKIL 0125CA παρέχεται με σακούλα συλλογής 30L και μαχαίρι χλοοκοπτικής. Η μπαταρία δεν περιλαμβάνεται.
Η σειρά SKIL χωρίς ψήκτρες με προηγμένα ηλεκτρονικά προσφέρει ασύγκριτη αξία για τα χρήματά σας.
Η SKIL προσφέρει μια πλήρη γκάμα ισχυρών εργαλείων χωρίς ψήκτρες για τις καθημερινές σας εργασίες. Ανάμεσα στα καλύτερα της αγοράς, τα εργαλεία μας χωρίς ψήκτρες ξεχωρίζουν για την ασύγκριτη αξία τους. Κατά μέσο όρο, προσφέρουν 45% περισσότερη ισχύ και σας επιτρέπουν να ολοκληρώνετε τις εργασίες 55% ταχύτερα από τα συμβατικά εργαλεία με ψήκτρες. Εξίσου σημαντικό, οι κινητήρες χωρίς ψήκτρες της SKIL έχουν 10 φορές μεγαλύτερη διάρκεια ζωής από τους συμβατικούς, αποτελώντας μια οικονομική και βιώσιμη επιλογή. Η ανθεκτικότητα αυτών των κινητήρων αντικατοπτρίζεται στην 5ετή εγγύηση εργαλείου, υπογραμμίζοντας τη δέσμευση της SKIL στην ποιότητα. Επιπλέον, οι κινητήρες χωρίς ψήκτρες της SKIL ελέγχονται από προηγμένα ηλεκτρονικά, προσφέροντας καλύτερη απόδοση από πολλά άλλα εργαλεία χωρίς ψήκτρες της αγοράς.
Η τεχνολογία μπαταρίας PWRCORE 20™ κορυφαία στον κλάδο, για την τροφοδοσία όλων των εργαλείων SKIL «20V Max».
Το σύστημα PWRCORE 20™ αποτελείται από κορυφαία στην κατηγορία τεχνολογία προηγμένων μπαταριών και φορτιστών, καθώς και καινοτόμα χαρακτηριστικά που δεν θα βρείτε αλλού, όπως η πατενταρισμένη τεχνολογία ψύξης μπαταρίας KEEPCOOL™, η οποία αυξάνει τη διάρκεια λειτουργίας έως και 25% και διπλασιάζει τη διάρκεια ζωής της μπαταρίας. Παράλληλα, η πατενταρισμένη τεχνολογία ACTIVCELL™ εξασφαλίζει μέγιστη απόδοση και βέλτιστη προστασία της μπαταρίας. Οι μπαταρίες και οι φορτιστές PWRCORE 20™ είναι 100% συμβατοί και εναλλάξιμοι με όλα τα ηλεκτρικά και κηπουρικά εργαλεία SKIL PWRCORE 20™ για απόλυτη ευελιξία.
Προδιαγραφές
| Performance Level | ΠΡΟΗΓΜΕΝΗ ΑΠΟΔΟΣΗ |
|---|---|
| Πλάτος κουρέματος | 32 cm |
| Καθαρό βάρος χωρίς την μπαταρία | 8.5 kg |
| Αριθμός μπαταριών | 1 |
| Ηλεκτρική τάση | 20 V Max |
| Πηγή ενέργειας | Συνεχές ρεύμα |
| Σετ χορτολίπανσης | Ναι |
| Απόδοση μπαταρίας | 4.0 Ah |
| Ρυθμίσεις ύψους κουρέματος | 5 |
| Ύψος κουρέματος | 30-70 mm |
| Χωρητικότητα κιβωτίου χλόης | 30 l |
| Ταχύτητα χωρίς φορτίο (σ.α.λ.) | 2800-3400 |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Χωρίς ψήκτρες | Ναι |
| Warranty | 5 έτη εγγύηση εργαλείου για οικιακή χρήση, 1 έτος εγγύηση εργαλείου για επαγγελματική χρήση |
| EAN | 4894863203410 |
| Order Number | GM1E0125AA |
| Ηχητική ισχύς | 85 dB |
| Τάση (V) | 20 V |
Η συσκευασία περιέχει
- Χλοοκοπτική μηχανή SKIL 0125
- Μπαταρία '20V Max' (18V) 4,0Ah 'KEEPCOOL™' Li-Ion
- Φορτιστής (3122 AA)
- Σάκος συλλογής χόρτου 30 λίτρων
- Μαχαίρι χλοοκοπτικής
- Εγχειρίδιο οδηγιών
Διαθέσιμα έγγραφα για αυτό το εργαλείο


































