5330 AG
Kompakt sav til mange forskellige materialer (Multisaw)
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getAggregateRating, 113.79ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>

calcActive())" :class="{'pt-5 h-[132px]': fullscreen && images.length > 1 }">
- Denne praktiske sav kan gennemskære mange forskellige materialer (træ, laminat, keramiske fliser, aluminium og plast)
- Kraftig 600 watts motor og stor skæredybde på 28,5 mm
- Det kompakte og lette design betyder, at saven kan betjenes med én hånd for stor arbejdsfrihed
- Velegnet til dyksnit
- Spindellås for nem udskiftning af klinge
- Parallelanslag, savklinger og standarddiamantskive medfølger
Ikke tilgængelig i dette land
Specifikationer
| Performance Level | PÅLIDELIG YDEEVNE |
|---|---|
| Hastighed, ubelastet | 6000 |
| Spænding/frekvens | 220-240V/50-60Hz |
| Effekt | 600 W |
| Savkapacitet ved 90° | 28.5 mm |
| Maks. Ø savklinge | 89 mm |
| Min. Ø savklinge | 85 mm |
| Strømkilde | Netstrøm (med ledning) |
| EAN | 8710364077069 |
| Warranty | 3 års garanti til privat brug |
| Lydtryk | 94 dB |
| Lydeffekt | 105 dB |
| Usikkerhed (K) | 3 dB |
| Vibrationsusikkerhed (K) | 1.5 m/s² |
| Vibrationsniveau (skæring i metal) | 2.9 m/s² |
| Vibrationsniveau (skæring i træ) | 2.8 m/s² |
| Vibrationsniveau (skæring i fliser) | 2.8 m/s² |
Emballagen indeholder
- Savklinge i hærdet stål (80 tænder) (2x)
- Diamantskive
- Slange til tilslutning af støvsuger
- Parallelanslag
- Sekskantnøgle
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getReviews, 13.74ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned; HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>
Tilgængelige dokumenter til dette værktøj
































