2610395470
Hårdmetalbestykket klinge (Ø 170 mm, 24 tænder)
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getAggregateRating, 116.26ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>

calcActive())" :class="{'pt-5 h-[132px]': fullscreen && images.length > 1 }">
Produktbeskrivelse
Denne hårdmetalbestykkede savklinge er meget slidstærk og giver en optimal ydeevne og et rent snit.
Specifikationer
| Performance Level | PÅLIDELIG YDEEVNE |
|---|---|
| For modellerne | 1052, 1854, 1855, 5055, 5155, 5255 |
| Antal pr. pakke | 1 |
| Savklinge Ø | 170 mm |
| Skafthul, diameter | 16 mm |
| Savklingediameter, tommer | 6 1/2" |
| Tænder | 24 |
| EAN | 8710364036981 |
| Order Number | 2610395470 |
| Warranty | Ingen garanti |
Emballagen indeholder
- Hårdmetalbestykket klinge (Ø 170 mm, 24 tænder)
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getReviews, 12.08ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned; HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>

































