2112 BA
12 V 2,0 Ah »Keep Cool™«-lithium-ion-batteri og oplader (2x)
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getAggregateRating, 112.73ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>

calcActive())" :class="{'pt-5 h-[132px]': fullscreen && images.length > 1 }">

- »Keep Cool™«-batteriteknologi sikrer 25 % længere driftstid og dobbelt så lang levetid
- Batteriindikatoren viser helt enkelt batteriets ladeniveau
Ikke tilgængelig i dette land
Produktbeskrivelse
Disse kompakte 12 V 2,0 Ah-batterier med LED-batteriniveauindikator har overlegen lithium-ion-teknologi, så der er ingen hukommelseseffekt eller selvafladning, og batterierne er altid klar til brug. Batterierne er en del af »PWRCore 12™«-systemet og kan forsyne alle 12 V »PWRCore«-værktøjer med strøm. »Keep Cool™« batteriteknologien køler battericellerne for at forhindre overophedning, og det giver op til 25 % længere driftstid og dobbelt så lang batterilevetid! 12 V-batteriopladeren oplader hvert af de medfølgende batterier helt inden for 60 minutter.
Specifikationer
| To mekaniske gear | Nej |
|---|---|
| Nettovægt på batteri | 0.3 kg |
| Indgangsspænding | 220-240/50-60Hz V |
| For modellerne | Alle 'PWRCORE 12™'-værktøjer |
| Batteri | Li-Ion |
| Spænding | 12 V |
| Antal pr. pakke | 1 |
| Batterikapacitet | 2.0 Ah |
| Ladestrøm | 2.4 A |
| EAN | 8719643004253 |
| Order Number | BC1E2112BA |
| Uden børster | Nej |
| Trinløs hastighedskontakt: | Nej |
| Warranty | 3 års garanti til privat brug |
| Ladetid | 1 h |
Emballagen indeholder
- 12 V 2,0 Ah-lithium-ion-batteri med »Keep Cool™«-teknologi (2x)
- Oplader 12 V (2,4 A)
- Brugsanvisning
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getReviews, 223.97ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned; HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>
Tilgængelige dokumenter til dette værktøj
































